Wysyłka i zapłata

 1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany przy zamówieniu.
 2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy anma-jaslo.pl a Kupującym.
 3. Kupujący pokrywa koszty wysyłki.
 4. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
 5. Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej.
 6. Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
 7. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
 8. Zakupione i dostarczone towary objęte są gwarancją na okres 12 miesięcy.

Zasady zamawiania

 1. Zamówienia można składać przez e-mail: biuro@anma-jaslo.pl, telefonicznie pod nr.: +48/13/44 590 88 i faksem pod nr.: +48/13/44 590 88
 2. Zamówienia przez internet można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.
 4. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego, adresu oraz e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
 5. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane.
 6. anma-jaslo.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 7. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, anma-jaslo.pl niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
 8. anma-jaslo.pl zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.
 9. Ceny towarów znajdujących się w sklepie anma-jaslo.pl wyrażone są w złotych polskich jako ceny brutto (z VAT).
 10. torebkianma.pl wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.